Вітаємо вас, шановні читачі!

     Ви знаходитесь на сайті шкільної бібліотеки навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького.

На нашому сайті ви знайдете інформацію про:

На сторінці новини користувачі можуть ознайомитися зі звітом про події нашого бібліотечного життя, а саме: про проведені масові заходи, конкурси, зустрічі.

Азбука читача познайомить вас з правами та обов'язками читачів.

Книга - найкращий друг дітей. У шкільній бібліотеці створено стенд "Живи, книго!", де висвітлюються новини книжкового світу, правила поводження з книгою та результати перевірки підручників по класах.

Хочу розвіяти сумніви дорослих та переконати, що читання хороших дитячих книг - справа сімейна, цікава і дуже корисна! Тут

Багато корисної інформації для вчителів розміщено тут. У нас ви знайдете розробки сценаріів для проведення свят, конкурсів, вікторин та інших заходів; періодичні видання за своїм фахом; корисні Інтернет ресурси; інформаційні та методичні видання бібліотеки на допомогу вчителям.

Наш сайт виконує не тільки інформаційні, а й методичні функції для колег бібліотекарів. Мета сторінки бібліотечному фахівцю - допомогти колегам знайти всю необхідну інформацію з професійної діяльності. Цей розділ сайта, що висвітлює питання, над якими працюють шкільні бібліотекарі.

Ця сторінка для вас, батьки! Хочу запропонувати кілька порад. Прочитавши їх, подумайте, які з них для вас і вашої дитини найбільш актуальні. Спробуйте виконувати їх!

Рекомендації щодо безпечного використання комп'ютерів, допоможуть кожному отримати найбільше від роботи в Інтернеті.

Бібліотечні уроки у супроводі мультимедійних презентацій допоможуть вам запропонувати дітям цікаві матеріали про книгу, літературних героїв, навчати дітей користуватися словниками, енциклопедіями, виховувати інтерес і потребу до роботи з довідниковою літературою.

Книжкова виставка - оперативна форма масової роботи, що вражає уяву, викливає бажання підійти подивитися, а після отримання інформації від бібліотекаря - взяти книги для читання. Багато виховних заходів, свят, різних інтерактивних форм роботи краще сприймаються, коли є книжкова виставка. Тут ви зустрінете такий вид роботи, як виставка-кросворд.

Віртуальна книжкова виставка - нова послуга бібліотеки. З розвитком Інтернету бібліотеки отримали нову категорію користувачів - віртуальних. Віртуальні книжкові виставки допоможуть у виборі літератури під час вивчення творчості письменників, підбору матеріалу для написання рефератів, підготовці масових заходів.

Шановні користувачі сайту! Якщо вам потрібні електронні підручники, завітайте на сторінку підручники. Тут ви можете ознайомитись з переліком програм, підручників та навчальних посібників, рекомендованих МОН України для використання у навчальних закладах, а також безкоштовно завантажити електронні версії шкільних підручників.

Щоб поринути у світ літературних героїв, пригод, учасниками яких яких стали наші учні, запрошуємо вас до нашої фотогалереї.

Відеофрагменти з наших свят, бібліотечних уроків тощо перенесуть вас у чарівне дійство і допоможуть уявити те, що стоїть за рядками літературних сценаріїв.

Усі відгуки, пропозиції та зауваження до нас ви можете залишити у  гостьовій книзі сайту.

Бажаємо приємно провести час на нашому сайті!