Книжкові виставки
Мета кожної бібліотеки полягає у плідній популяризації книжкового фонду. Основна форма наукової популяризації книги - книжкові виставки.
Книжкова виставка - оперативна форма масової роботи, що вражає уяву, викликає бажання підійти подивитися, а після отримання інформації від бібліотекаря - узяти книгу для читання. Багато виховниз заходів, свят, різних інтерактивних форм роботи краще сприймаються, коли є книжкова виставка. Педагогічні працівники можуть звернутися до бібліотекаря з проханням оформити виставку. Шкільний бібліотекар знайомить сьогодні з найцікавішими видами виставок.
23 та 24 вересня наше рідне місто святкує своє 586-річчя! Шкільна бібліотека НВК № 9 пропонує своїм користувачам ознайомитися з книжковою виставкою "Рідне місто моє".
Щиро вітаємо всіх з Днем міста! Бажаємо, щоб наше місто було найкращим для кожного з нас! Нехай процвітає і зростає!
Україна… Золота чарівна сторона! 24 серпня Незалежна і вільна Україна святкує своє 26-ліття. З цієї нагоди в бібліотеці НВК № 9 відкрито розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «УКРАЇНА – НЕЗАЛЕЖНА ДЕРЖАВА». Ми українці! Це звучить гордо. Нам пощастило народитися на мальовничій, щедрій і багатій землі. Представлена виставка показує епоху, яку наш народ переживає з високо піднятою головою.
Чорнобиль... Це 35 тисяч забраних життів, це мільйони людей, які постраждали від радіації. Це виведена з господарського обігу частина території України - мертва зона в 2712 кв.км.
"Біль Чорнобиля з роками не зникає..." таку назву має книжкова виставка в нашій бібліотеці, яка розповідає про жахливі квітневі дні 1986-го року.
В бібліотеці оформлена книжкова виставка "Великдень іде - свято в душі несе", на якій представлені видання про народні традиції святкування Великодня.
Нехай воскресне у душах кожного усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Миру, здоров’я, злагоди усім! Христос Воскрес!
2017 рік оголошено Роком Японії в Україні. Японія - країна без перебільшення унікальна. Це країна найдавніших храмів і сакури, супертехніки і чайних церемоній. Для того щоб зрозуміти, слід пізнати...
Вашій увазі представлено виставку-подорож "Загадкова Японія", яка продовжуватиме свою роботу протягом року, та запропонує читачам багато корисних інформаційних джерел. Завітайте на нашу виставку "Загадкова Японія", яка стала справжнім містком, що поєднує Україну з розмаїттям та багатством культури країни, де сходить сонце!
Книжкова виставка "Тарасові твори сяють, як зорі" привернула увагу усіх присутніх.
Слово Шевченкове "Таке просте, таке доступне, таке сміливе, волелюбне, таке гаряче і живе!..." - стверджує наша подільська письменниця Ніна Шмурікова.
Віримо, що поезія Великого Кобзаря засіє в душах молоді зерна добра, духовності, патріотизму!
20-го лютого, згідно Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні» в Україні відзначають День Героїв Небесної сотні. В пам'ять про полеглих за майбутнє України в шкільній бібліотеці розгорнута постійно діюча книжково-ілюстративна виставка "Навіки пам'ять збережемо".
Афганістан – чия у тім вина?
Чия вона – помилка чи халатність
Та дорога помилок тих ціна,
Із кожним днем їх збільшується вартість.
Ніна Кокідько
28 років минуло відтоді, як вийшли з Афганістану війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих і покалічених синів, а дружини та діти – своїх чоловіків та батьків. На виставці представлено публікації, що висвітлюють різні погляди на війну в Афганістані, представлено матеріали про воїнів-інтернаціоналістів - наших земляків та сценарії виховних заходів на допомогу класним керівникам.
22 січня Україна відзначає знаменний День Соборності, приурочений до Акту воз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. «Віднині зливаються в одне ціле віками розділені частини України - Галичина, Буковина, Закарпаття та Придніпрянська Україна – в одну велику Україну. Збулись мрії, заради яких жили та заради яких вмирали кращі сини України. Віднині є одна незалежна Українська Народна Республіка», - так було написано в Акті злуки.
Книжкова виставка "Тернистий шлях до Соборності" в шкільній бібліотеці привертає увагу читачів та пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу.
В шкільній бібліотеці НВК № 9 радо зустрічає своїх читачів виставка-діалог «Зимові святки». Читачі задають питання, бібліотекарі відповідають за допомогою книг.
В народі говорять: «Зима прийшла - празнички привела…». І дійсно, взимку майже щодня свято, кожне з яких неповторне своїм особливим цікавим дійством, із забавами та веселощами. Колядування, щедрування, віншування, дівочі ворожіння та парубоцькі витівки захоплюють нас у чарівний світ мрій і сподівань, кличуть з далеких доріг до батьківського порога, гуртують за святковим столом. Земля спочиває, а народ має час для душевного очищення, радісних турбот і веселих розваг. Взимку що не день, то свято.
В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в нашій шкільній бібліотеці відкриті такі книжкові виставки: "Її велич книга" та "Сам на сам з новою книгою".
День незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України і прийнято вважати датою утворення держави.
Цей важливий документ мав величезне значення, адже він заклав підґрунтя для побудови незалежної Української держави, яка була багатовіковою мрією нашого народу.
...Уперше за останні чверть століття слово «незалежність» цього року набуло нового значення. Відомо, що за свою землю і волю український народ боровся упродовж всієї історії. І сьогодні, у середині другого десятиріччя ХХІ століття, українці проливають кров за свободу, за батьківщину, за єдність. На жаль, Україна день своєї Незалежності зустрічатиме у стані неоголошеної війни, коли частина нашої землі анексована, коли кожного дня гинуть люди, коли біженцями у своїй країні стали десятки тисяч людей...
В шкільній бібліотеці створена книжкова виставка "Шляхом незалежності – шляхом розбудови"
Трагічною сторінкою увійшла в літопис історії кримськотатарського народу його масова депортація, здійснена партійно-державним керівництвом СРСР. Виселення їх розпочалося рано-вранці 18 травня 1944 року і завершилося ввечері 20 травня. За найбільш вірогідними оцінками істориків, депортації зазнали понад 190 тисяч кримських татар.
Депортація кримськотатарського народу є проявом злочинної сутності національної політики сталінізму й переконливим їй обвинувальним актом.
В бібліотеці НВК № 9 створено книжкову виставку «18 травня 1944 р. – трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину. Інтеграція в демократичній Україні…».
Чорнобиль…26 квітня…
Кожного року Україна згадує цю страшну дату, вшановує ліквідаторів та ще не скоро загоїться рана Землі і не скоро очиститься вона від цієї смертельної небезпеки – радіації.
Одразу після аварії майже 8,5 млн людей були опроміненими. Навколо Чорнобильської АЕС забрудненими і непридатними для проживання залишилися 155 тисяч квадратних кілометрів територій, з них 52 тис кв. км – сільськогосподарські землі.
Чорнобиль…
Це слово назавжди увійшло в людську свідомість як символ глобальної екологічної катастрофи.
В шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Біль Чорнобиля з роками не зникає…», яка присвячена трагічній річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
Книжкова виставка «Великдень іде – свято в душу несе!» ознайомить користувачів із традиціями святкування Великодня, розповість про походження одного із важливих символів цього свята в Україні – писанку. Господинь порадують рецепти пасхальних страв, представлених на виставці.
Сьогодні володіння англійською - вже не примха чи хобі,
а – необхідність.
У червні 2015 р. Президент України П. Порошенко заявив, про те, що 2016 рік в Україні буде оголошено роком англійської мови, причому її вивчення має стати одним з пріоритетів у розвитку нашої держави. Мета - сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.
Слід зазначити, що відповідно до індексу володіння англійською мовою (EF EPI), Україна знаходиться на 44-му місці (серед 63 країн) по володінню англійською, що відповідає низькому рівню.
Цікаво знати! Близько 90% текстів, написаних англійською мовою, використовують не більше 1000 різних слів. А для звичайного повсякденного спілкування цілком достатньо знати 1 500 -2 000 слів.
Бажаємо читачам вчитися новому, розвиватися, насолоджуватися можливістю, щоб удосконалити англійську.
Події на Сході України хвилюють не тільки дорослих,а і дітей.
Тому, в бібліотеці створена виставка
"Хроніка АТО",
де представлені матеріали періодичних видань, журналів,
Інтернет-ресурсів,
з якими можуть ознайомитись
наші
читачі.