Новини

23 січня 2020 року

Сьогодні для учнів 2-А класу в шкільній бібліотеці НВК № 9 відбулася особлива подія. Щоб не згасав  інтерес до художнього слова, до казки та поезії у юних читачів, ми запросили на щиру розмову письменницю, поетесу Марію Дем’янюк.  

Зустріч пройшла в щирій і неймовірно теплій атмосфері. Поезія для дітей Марії Дем’янюк дуже добра, світла, позитивна та повчальна.  Учні гарно сприймають її й легко запам’ятовують. Школярі підготували для нашої гості віршики, малюнки до казок, розповідали власні твори. Було багато питань та море позитиву!

Такі зустрічі дарують дітям можливість спілкуватися з письменниками-сучасниками. Марія Борисівна ділилася секретами написання творів. Вона підкорила серця дітей своєю добротою, щирістю та відкритістю.

На згадку про незабутню зустріч Марія Борисівна подарувала шкільній бібліотеці свою цікаву книжечку «Небесна чудасія».

Завершилася зустріч фотосесією. Охочих було чимало…

З нетерпінням чекатимемо нові здобутки письменниці!

12 грудня 2019 року

Сьогодні до шкільної бібліотеки НВК № 9 завітали із щирими та сяючими від захвату оченятами наші наймолодші читачі. (1-А клас) Адже саме ця виставка-діалог "Не порушуйте наші права" - для них!
Наш захід пройшов на "ура"! Всі були активними: відповідали, задавали запитання, обговорювали свої права. Час сплив дуже швидко... Наприкінці зустрічі всі охочі взяли книжки.
Ми завжди чекаємо на вас! Попереду ще так багато різних заходів!

25 жовтня 2019 року

 З 01 по 25 жовтня 2019 року в школі проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня"